Populárne značky

Podlahy

Podlahy

Podlahy

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-12 z 15 položiek

Aktívne filtre

4,68 €Cena

Inno-Fix 1,0l (saponát na...

Tekutý čistiaci prostriedok na čistenie a leštenie drevených podláh. Pri pravidelnom ošetrovaní povrchy budú lesklé a prachuvzdorné. Rýchlo uschne.

29,11 €Cena

Straik NR 5 kg (voskový...

Vysokoúčinný voskový čistiaci prípravok, ktorý šetrí čas. Pre vynikajúce rozpúšťacie vlastnosti je veľmi užitočný pri odstraňovaní voskovej nadstavby. Zmes špeciálnych rozpúšťadiel s nízkym obsahom alkaloidov a penivých zvlhčovadiel odstraňuje potrebu opláchnutia.

Zloženie:

Neiónové činidlá, mydlo EDTA a soli z toho <5%. Obsahuje parfumy. Čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy.

50,26 €Cena

Meteor Maxima 5L (ochranný...

Veľmi pevný, sebaleštiaci ochranný povlak.Pri hospodárnom použitívaní zabezpečí vysoký lesk podlahám v kanceláriách, školách a nemocniciach. Ideálny pre údržbu so zariadením UHS. Vytvorí ochranný bezšmykový povlak na PVC gumách, linóleách, mramorových povrchov, terazzo povrchov.

Zloženie:

akrylové polyméry WAX

25,54 €Cena

Cleaner 2000 5 litrov (na...

Cleaner 2000 je vysokovýkonný alkalický recept navrhnutý na čistenie podláh a spevnených plôch s obzvlášť nepoddajnou špinou alebo mastnotou (minerálnou alebo prírodnou). Ľahko eliminuje šedé filmy a tukový povrch na mikropórovitých podlahách. Nepeniaci, ideálny na použite s automatickým čističom.

Zloženie:

Katiónové činidlá, neiónové činidlá EDTA a soli z toho, fosfáty < 5%, čistiaci prostriedok na spevnené povrchy.

4,90 €Cena

Alex mydlový čistič na...

čistí a ošetřuje všechny typy dřevěných povrchů, lakovaných i leštěných Obsahuje účinné čisticí složky a mýdlo z kokosového oleje, které ošetřují povrchy. Lze ho použít přímo nebo jako roztok.

28,97 €Cena

Azzurro 5 litrov (chránené...

Ideálny pre čistenie a každudennú údržbu chránených a lesklých podláh. Organizácia Underwriters Laboratories Inc. ho zaradila medzi vosk s vysokou odolnosťou voči pošmyknutiu.

Zloženie:

Neiónové činidlo, mydlo, EDTA a jej soli < 5%, Obsahuje konzervačné látky, čistiaci prostriedok na tvrdé povrchy.

3,00 €Cena

Inno-Rapid 1,0l...

Univerzálny alkalický koncentrovaný saponát na podlahy so špeciálnymi tenzídmi, aj na manuálne alebo strojové čistenie,

1,22 €Cena

TREND UNI orientál 750 ml...

Trend univerzálne Čistiace prostriedky na podlahy účinné umývanie podláh

Zloženie: < 5% anionové povrchovo aktívne látky, < 5% neionové povrchovo aktívne látky, parfum, Metylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

4,44 €Cena

TREND UNI kvetový 5 L...

Univerzálne Čistiace prostriedky na podlahy kvetový - účinný prostriedok na odstraňovanie nečistôt z podlahy a všetkých umývateľných plôch.

Zloženie:

<5 % anionové povrchovo aktívne látky, <5 % neionové povrchovo aktívne látky, parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone,

1,26 €Cena

TREND UNI konvalinka...

Trend univerzálne Čistiace prostriedky na podlahy účinne odstránia nečistoty z podlahy a všetkých umývateľných plôch.

Zloženie: < 5% anionové povrchovo aktívne látky, < 5% neionové povrchovo aktívne látky, parfum, Metylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, citronellol, Hexylcinnamaldehyde, Hydroxymethyl 3-Cycloheene Carboxaldehyde, Linalool