DOMESTOS 24H PLUS ATLANTIC FRESH 750ML

DOMESTOS 24H PLUS ATLANTIC FRESH 750ML

Kód: 8717163286975

1,43 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Domestos 24 H PLUS

Domestos 24 H Plus tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený k čisteniu a dezinfekciu silno znečistených miest, najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, ako v neriedenom stave, tak aj riedený s vodou.

» Riedený tekutý Domestos 24 H Plus je možné použiť na dlážku, kachličky, umývadlá, pracovné aj iné väčšie plochy v domácnosti a taktiež pre bielenie bielizne. Vhodný je aj pre čistenie a dezinfekciu upratovacích pomôcok.

» Neriedený tekutý Domestos 24 H Plus je ideálny na čistenie a dezinfekciu toalety, odtoku vane a kuchynského drezu.

Vďaka svojmu hustému zloženiu prilipne Domestos 24 H Plus lepšie k povrchu toaletnej misy a obmedzuje tak množenie baktérií aj po spláchnutí. Pri každodennom používaní chráni Domestos 24 H Plus celý deň pred baktériami uvoľnenými z toalety do ovzdušia a zároveň bojuje proti mikróbom v domácnosti. Zabíja všetky známe druhy baktérií.

Návod na použitie

Neriedený:
•Záchodové misy a toalety: aplikujte pod okraj (cca 80 ml) a nechajte pôsobiť počas noci pre účinnú likvidáciu mikroorganizmov a odstránenie škvŕn.
•Kuchynské/kúpeľňové odtoky: pre dezinfekciu a odstránenie nepríjemného zápachu nalejte do odtoku a nechajte 5 minút pôsobiť.
•Umývadlá : nalejte do odtoku a prepadu, nechajte 5 minút pôsobiť, potom dôsledne opláchnite.

Riedený: (1 vrchnák = 15 ml)
•Dlážka a pracovné plochy: pridajte 60 ml prípravku Domestos do 5 l vody. Nepoužívajte neriedený na podlahy.
•Špongie a handričky na riad: pridajte 30 ml prípravku Domestos do vedra naplneného do polovice vodou a namočte.
•Bielenie bielizne: pridajte 20 ml prípravku Domestos do 5 litrov vody, nechajte namočené počas noci, potom dôkladne vyplákajte. Nepoužívajte na farebnú bielizeň, hodváb, vlnu alebo iné jemné tkaniny.
•Do septických nádrží pridajte 20 ml.

Používajte dezinfekčný prípravok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Používajte biocidy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

8717163286975
85 položky

Tabuľka dát

Balenie
750ML

Špecifické referencie