SAVO PROTI PLESNI 500ML

SAVO PROTI PLESNI 500ML

Kód: 8594005390225

2,87 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Savo Proti plesniam

Savo proti plesniam tekutý dezinfekčný prípravok v spreji účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli. Môžete ho použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a škáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, guma, nehrdzavejúca oceľ.

Číslo 1 na trhu*

Použitie :

Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne pootočte trysku rozprašovača do pracovnej polohy. Po použití postup zopakujte do polohy stop. Nastriekajte rovnomerne zo vzdialenosti 10-15 cm a vyhnite sa prílišnému navlhčenie povrchu. Opustite miestnosť a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom opláchnite ošetrené miesto vodou alebo prípravok nechajte zaschnúť. Pleseň pred postrekom neodstraňujte, aby nedošlo k rozptýleniu nebezpečných výtrusov. Pri silnom napadnutí postup v prípade potreby zopakujte až potom, keď prípravok opláchnete, alebo necháte zaschnúť. Prípravok najskôr vyskúšajte na malej ploche, aby bola zrejmá reakcia povrchu. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Ak dôjde k akémukoľvek podráždeniu, prestaňte ihneď s používaním, opustite miestnosť a nechajte prípravok zaschnúť.

*Výpočet Unilever Slovensko, spol. s r. o . vychádzajúci z údajov spoločnosti AC Nielsen podľa objemov predaja v kusoch na trhu prípravkov proti plesniam v SR za obdobie 9/2014 – 8/2015.


Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
8594005390225
37 položky

Tabuľka dát

Balenie
500ML

Špecifické referencie