LISTERINE COOL MINT 250ML

LISTERINE COOL MINT 250ML

Kód: 5010123703509

1,72 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Ústna voda Listerine Coolmint účinne kontroluje vznik zubného kameňa, čím udržuje zuby čistejšie a svetlejšie. Listerine Coolmint ústna voda má antiseptický účinok a povzbudzujúcu príchuť. Je klinicky dokázané, že ničí baktérie aj v medzizubných priestoroch, znižuje zubný povlak až o 56 %, chráni pred jeho vznikom a udržuje svieži dych.

Listerine Coolmint ústna voda je vhodná pre každodenné dlhodobé používanie. Nezafarbuje zubnú sklovinu ani nemení vnímanie chuti. Pre zabezpečenie ochrany pred zubným povalkom používajte Listerine Coolmint ústnu vodu 2x denne, po vyčistení zubov. Listerine Coolmint ústna voda je vhodná pre deti od 12 rokov.

Značka Listerine predstavuje krok k zvýšeniu úrovne ústnej hygieny. Čistením zubnou kefkou neodstránite všetky baktérie v ústach. Čo kefka začne, antiseptická ústna voda Listerine dokončí, lebo preniká aj do miest, ktoré sú pre kefku neprístupné a ničí baktérie spôsobujúce zubný povlak a ťažkosti s ďasnami.

Je klinicky dokázané, že antiseptické ústne vody Listerine:

- ničia baktérie aj v medzizubnom priestore

- znižujú obsah zubného povlaku až o 56 % lepšie než samotné čistenie zubov zubnou kefkou

- poskytujú 24-hodinovú ochranu pred zubným povlakom, a to pri používaní dvakrát denne

- udržujú svieži dych

Za svoje antiseptické účinky vďačí Listerine zložkám esenciálnych olejov: tymol, eukalyptol, metyl - salicylátu, mentolu. Tieto látky majú schopnosť prenikať veľmi účinne do štruktúry povlaku a ničiť baktérie.

5010123703509
10 položky

Tabuľka dát

Balenie
250ML

Špecifické referencie