LANZA EXPERT BIELA 7,5KG / 100PD

LANZA EXPERT BIELA 7,5KG / 100PD

Kód: 8592326016541

9,59 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Lanza dodá vašej bielizni čistotu, ktorá nie je len vidieť, ale aj cítiť. Nová Lanza Expert Biela udrží Vašu bielizeň žiarivo bielu vďaka obsahu CMC (karboxymetylcelulózy), ktorá:

- Pomáha zabrániť zašednutiu vašej bielej bielizne pri každom praní
- Chráni bielizeň pred znečistením v priebehu pracieho procesu.

Na odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn pridajte do vášho prania Vanish. Na jemné tkaniny použite Woolite. Ak chcete mať práčku stále čistú a chránenú pred vodným kameňom, použite Calgon.

Lanza odporúča: Pre obmedzenie rizika poškodenia tkanín znížte teplotu prania z 60 ° C na 30 ° C. Lanza Expert je účinná už pri 30 ° C.

Teraz vystačí 1 kg prášku na 13 praní, predtým to bolo len na 10 praní! Nové zloženie Lanza Expert obsahuje viac aktívnych látok, vďaka ktorým je možné použiť menej pracieho prášku na dosiahnutie rovnakých výsledkov ako predtým. Menej prášku, rovnaký prací účinok.

V prípade prania v automatickej práčke nasypte požadovanú dávku prášku do hlavného dávkovača pracieho prostriedku. V prípade ručného prania nechajte prášok rozpustiť vo vode a potom bielizeň dôkladne vypláchajte. Nie je vhodné pre vlnu a hodváb! Pri praní vždy dodržiavajte odporúčania výrobcu danej textílie.

Varovanie: Spôsobuje vážne poškodenie očí.

Bezpečnostné upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Pri zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri požití: Ak sa necítite dobre, volajte Toxikologické informačné centrum alebo lekára. Po použití si umyte ruky.

Zloženie: 15-30% zeolity, 5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, kyslíkové bieliace činidlo, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, optické zosvetľovače, polykarboxyláty, enzýmy, parfém, citronellol, alfa-Hexylcinnamaldehyd, 2- (4-terc -butylbenzyl) propanál.

Lanza Expert Biela prací prášok 100 dávok 7,5 kg

8592326016541
9 položky

Tabuľka dát

Balenie
7,5KG

Špecifické referencie