WELLATON FARBA 8/45 SVETLÁ GRANÁTOVO-ČERVENÁ

WELLATON FARBA 8/45 SVETLÁ GRANÁTOVO-ČERVENÁ

Kód: 4056800895366

3,05 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

OBJAVTE WELLATON FARBU S PROVITAMÍNOM B5 PRE INTENZÍVNY LESK.

Aby farba vlasov vyzerala čo najlepšie, musia byť vlasy zdravé. Najlepšie riešenia pritom ponúka príroda. Doprajte si žiarivý nový štýl! Farby na vlasy Wellaton so sérom s provitamínom B5 vám urobia radosť pri každom domácom farbení vlasov. Odporúča ich aj kaderník hviezd a medzinárodný odborník Welly, Sascha Breuer, pretože ich vyživujúce zložky kopírujú hodvábnu hebkosť a lesk nefarbených vlasov.

Objavte širokú paletu žiarivých odtieňov so sérom s provitamínom B5 a doprajte si intenzívnu farbu a zdravo vyzerajúci lesk.


Sérum s provitamínom B5 od Welly vyvinuli naši odborníci špeciálne na ošetrenie čerstvo farbených vlasov a na zvýšenie ich lesku. Zložky séra obnovujú chemickú štruktúru farbených vlasov, pomáhajú zabraňovať strate vlhkosti a farbu udržujú dlhšie sviežu.

Dajte zbohom šedinám, zafarbite si korienky alebo postupne prejdite na sýtejšiu a tmavšiu farbu.

Nanášanie Wellatonu prispôsobte svojim konkrétnym potrebám farbenia.

 • Svetlejší odtieň
  Ak prechádzate na svetlejšiu farbu, začnite melírom, aby ste zabránili nepriaznivým účinkom zosvetľovania (ktoré zbaví vaše vlasy farby).
 • Tmavší odtieň
  Ak prechádzate na tmavšiu farbu, postupujte pomaly: začnite zmývateľnou farbou v salóne, výborne zvýši žiarivosť a lesk bez toho, aby ste to dlho ľutovali.
 • Svetlejší odtieň
  Ak prechádzate na svetlejšiu farbu, začnite melírom, aby ste zabránili nepriaznivým účinkom zosvetľovania (ktoré zbaví vaše vlasy farby).
 • Farbenie dlhých vlasov
  Spojte konce do chvosta a zabaľte ich do tenkej fólie, aby zachytila teplo a aby sa konce zafarbili rovnomernejšie. Ak máte husté a dlhé vlasy, použite dve balenia zvoleného odtieňa, aby farba prenikla každým prameňom.
 • Farbenie šedín
  Keď vlasové stvoly začnú strácať pigment, farba sa ťažšie nanáša. Zvoľte si farbu, ktorá je o odtieň tmavšia ako očakávaný výsledok, a farbiacu zmes začnite nanášať tam, kde máte najviac šedín.
4056800895366
2 položky

Špecifické referencie