PLAYBOY SPRCHOVÝ GÉL 250ML IT SEXY WOMEN / 340

PLAYBOY SPRCHOVÝ GÉL 250ML IT SEXY WOMEN / 340

Kód: 104157

1,73 €
S DPH
Množstvo
Skladom

  • Sexy orientálna vôňa

  • Hlava: ružový grep, mandarinka, ružové čierne korenie

  • Srdce: jasmínový čaj, sladka oliva, sladke drievka

  • Základ: santalové drevo, tonka boby, pačuli, vanilka

    

   UŽITE SI ZVÁDZANIE!
   Predstavujeme prvé dámske vône značky Playboy!
   Kto hovorí, že prvý krok musí vždy spraviť muž? Vo vnútri každej ženy je ukrytá túžba pripravená hrať hru na zvádzanie. Inšpirovaná touto túžbou, kultová značka Playboy uvádza tri ohromujúce nové vône pre ženy, ktoré vám pomôžu dokonale omámiť toho najpríťažlivejšieho muža. Press to play!
   Prvé dámske vône Playboy nesú originálne názvy Play It Lovely, Play It Sexy a Play It Spicy. Každá z týchto zvodných vôni predstavuje jeden z troch krokov v umení zvádzania mužov od flirtu cez pokušenie až po naprosté očarovanie. Tak na čo čakáte?
   Naučte sa Playboy triky a uchopte život pevne do svojich rúk. Akonáhle uvidíte muža, po ktorom túžite, máte moc ho okúzliť a zviesť. Potom už len stačí držať sa svojho zoznamu zvádzania a odškrtávať. Hra môže začať.
   S voňou Play It Lovely ho upútate. Vďaka Play It Sexy ho nalákate. A s pomocou vône Play It Spicy ho dokonale očarujete.

   Play It Sexy
   Odvažte sa urobiť vo svojom umení zvádzania ďalší krok s Play It Sexy. Keď nastane večer, vašimi tromfami v hre sú topánky na vysokom podpätku, dymové líčenie, sexy šaty a tato sexy orientálna vôňa. Potom už len zostáva nájsť toho správneho muža, zachytiť jeho pohľad... Nebude schopný vášmu sexappealu odolať.

   Temnejšia a vášnivejšia vôňa Play It Sexy je ideálna na večer, keď ste dokonale upravená a máte chuť vyraziť do baru. Zmyselná, ale predsa sofistikovaná vôňa sa otvára osviežujúcim prúdom ružového grapefruitu a mandarinky, ktorý dopĺňa dotyk štipľavého rúžového čierneho korenia. Potom sa premení v exotické srdce z jasmínového čaja, sladkej olivy a sladkého drievka. Bohatý zvodný základ z vanilky, pačuli, santálového dreva a tonka bobov dovršuje omamnú skúsenosť.

   Dokonalý štýl
   Zvodnosť troch dámských vôni Playboy je zobrazená taktiež v ich sexy ženskom a elegantnom balení. Každý z flakónov vôni Play It Lovely, Play It Sexy a Play It Spicy je zaoblený tak, že tvarom pripomína kultový symbol značky Playboy - zajačika. Každý flakón je ozdobený strieborným kolečkom znázorňujúcim oko zajačika, zatiaľ čo ušká sú súčasťou hravého a originálneho vrchnáčika. Vďaka čiernej lesklej farbe vzbudzuje vrchnáčik elegantný dojem, ktorý perfektne dopĺňa ženský flakón a zároveň dodáva celému baleniu dotyk hravosti. Pomyselnú bodku dokonalého designu stelesňuje na spodnej časti vrchnáčika motýlik – typický doplnok zajačika Playboy.
   Každá z troch variant má svoj vlastný design balenia a farbu vône, ktorá presvitá skrz priehľadné sklo. Design vždy odráža to, akú rolu v zvádzaní daná vôňa hraje. Vzhľadom k svojmu hravému a  koketnému charakteru má vôňa Play It Lovely jemne marhuľovú krabičku a flakon. Balenie vône Play It Sexy je trochu odvážnejšie – ružová farba na krabičke je zdobená jemným krajkovým vzorom znázorňujúcim sexy ženské prádlo. A konečne vôňa Play It Spicy má najtmavší a najviac sexy balenie zo všetkých. Čierna krabička má silný sexy náboj pre dokonalý nočný vzhľad zatiaľ čo nápisy na nej a farba vône majú nádych vášnivého jantáru, vytvárajúcí ten pravý oslňujúci efekt.
   Osobitý Playboy štýl sa odráža taktiež na každej krabičke, už dominuje hlava zajačika zdobiaca prednú a jednu bočnú stranu. Logo zajačika je znázornené rovnako na vrchnej strane krabičky a  tentokrát je umiestnené v roztomilom zajačom chvostíku. Krabička je naviac ozdobená menom Playboy napísanom jemným kurzivom, ktoré celému baleniu dodáva ženský náboj
   104157
   8 položky

   Tabuľka dát

   Balenie
   250ML

   Špecifické referencie