LONDA COLOR 53 MAHAGONOVÁ

LONDA COLOR 53 MAHAGONOVÁ

Kód: 4745

2,95 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Pernamentná krémová farba na vlasy londacolor vám dá farbu akú očakávate až na šesť týždňov, pretože Londacolor obsahuje aktívne farebné pigmenty, ktoré preniknú do vlasov a kondicionér na ošetrenie vlasov a farbenie s provitamínom F5, vitamínom E a UV filtrem. Jednoducho si vyberte z fascinujúcich farieb a získajte spoľahlivú dlhotrvajúcu farbu bez šedin. Londa pracuje na vylepšení farieb na vlasy už viac ako 50 rokov, zdokonaľuje ju pre vaše krásne vlasy.

Balenie farby na vlasy - obsahuje farbiaci krém, vyvíjaciu emulziu, prípadne zosvetľujúci aktivátor a regeneračný balzam či kúru, igelitové rukavice plastovú tyčinku a štetec (osvedčila sa aj stará zubná kefka) plastovú misku (nie kovovú!) starý uterák a obrúsok mastný krém

Postup:

1. krok: Niekoľko dní pred farbením permanentnou farbou nebudeme používať kondicionéry ani vlasové kúry, ktoré uzatvárajú povrch vlasu a farba na ne potom zle chytá. Tiež vlasy pred farbením neumývame, pretože by mal na pokožke zostať ochranný film.
2. krok: V prípade, že sme si kúpili novú nepreverenú farbu, prevedieme test znášanlivosti, aby sme sa vyhli prípadnému podráždeniu pokožky. Nepatrné množstvo farby zmiešame s vyvíjacou emulziou, nanesieme na ohybe lakťa a necháme najmenej dvadsaťštyri hodín pôsobiť na kožu. Ak koža sčervenie alebo svrbí, farba nám nevyhovuje.
3. krok: Pokožku okolo čela, uší a krku natrieme mastným krémom alebo vazelínou. Zabránime tým nevhodnému zafarbenie kože, ktoré sa ťažko dostáva dole. Ramená si prekryjeme uterákom.
4. krok: Navlečieme si rukavice. Podľa návodu zmiešame farbu a Vyvíjaciu emulziu v miske a plastovou tyčinkou ju premiešame. (U niektorých farieb na vlasy sa farbiaci krém vytláča rovno do aplikačnej fľaštičky a dôkladne sa pretrepe.)
5. krok: Hmotu nanesieme najlepšie pomocou hrebeňa alebo kefky na vlasy, pričom sa riadime pokynmi letáku priloženého v balení. Pozor na stekanie farby do tváre, je dobré mať po ruke navlhčený obrúsok.
6. krok: Po uplynutí stanoveného času (30-45 minút) farbu oplachujeme tak dlho, kým nám z vlasov netečie čistá voda. Vlasy ošetríme neutralizačné regeneračné kúrou či balzamom a umyjeme šampónom. Nakoniec ich upravíme do konečného účesu.

Vychytávky:

Šetriť s farbou sa nevypláca. Na dlhšie vlasy radšej aplikujeme dve balenia farby.

4745
1 ks

Špecifické referencie